пʼятниця, 4 травня 2018 р.

Батьківські збори

03 травня 2018 року в Ніжинському професійному аграрному ліцеї у групі 1702 були проведені батьківські збори. Заступник директора з навчально – виховної роботи Карпенко Л.Г. розповіла батькам про особливості виховного процесу в навчальному закладі, детально зупинилася на важливих питаннях: пропуски занять без поважних причин, поведінка та мовленнєва культура учнів на перервах, шкідливі звички, проживання в гуртожитку, харчування, стипендіальне забезпечення, відповідальність; подякувала батькам за їх допомогу та підтримку у вихованні учнів. На збори була запрошена практичний психолог ліцею Музиря Н.В., яка із задоволенням надала рекомендації батьками з приводу виховання учнів підліткового періоду. Наталія Володимирівна надала батькам важливі поради щодо спілкування з власними дітьми та щодо реалізації статевого виховання. 
     Класний керівник Балабайко Н.М. підготувала короткий відеосюжет про те, як і чим жили учні даної групи протягом поточного навчального року, адже побачене краще від почутого. Батьки були приємно здивовані активним життям своїх дітей у стінах ліцею, висловили свої побажання на майбутнє.
     Під час бесіди класного керівника і батьків було приємно чути слова, що їх діти не жалкують про те, що вони навчаються у нашому ліцеї, і це була найбільша нагорода від учнів.
     Педагоги та батьки зійшлися на спільній думці – рішенні: «Тільки спільними зусиллями вдасться досягти позитивного результату в навчанні та вихованні підростаючого покоління».


Немає коментарів:

Дописати коментар