четвер, 20 вересня 2018 р.

Комп'ютерний геній

Розпочалася робота нашого гуртка "Комп'ютерний геній" !!!

***Ми говорили і сперечались про те, чи завжди корисне і зручне нове. Учень групи 1808 Роман Шелков розказав учасникам гуртка про свою клавіатуру, яка відноситься до гумового типу. Назвав плюси і мінуси, а ще він зробив  гуртківцям сюрприз і подарував клавіатуру учасникам гуртка

Гумовий тип

Цей вид клавіатур популярний завдяки кнопковим телефонами і деяким дистанційних пультів управління. Кнопки повністю виготовляються з гуми. Іноді на них кріплять пластмасовий ковпачок. Для комп'ютерів такий тип використовується вкрай рідко. Але іноді такий пристрій корисно для швидкого транспортування. Гумову клавіатуру можна згорнути в рулон і покласти в рюкзак. Перевагою такого варіанту є низька вартість. А от недоліків у нього набагато більше: посередня тактильна віддача, ускладнена швидка печатка і середня жорсткість. Зазвичай гумові клавіатури довго не служать і швидко зносяться. За те не видають практично ніякого звуку при натисканні. 
***Староста гуртка, Зайцев Андрій, розповідав учасникам про правильне підключення проектора до ПК. Назвав характеристики пристрою, на які потрібно звернути увагу при покупці.


***А ще гуртківці з великим задоволенням згадали про День народження смайлика. 
Мені дуже приємно з вами працювати. Дякую вам за допомогу і підтримку :)

Немає коментарів:

Опублікувати коментар